Kişisel Ürünler KATEGORİSİNE GERİ DÖN
%22 İNDİRİM

Tereson Terlemeyi Önleyici Sprey

Yaz Sıcaklarında En Büyük Sıkıntı Olan Koltuk Altı, El ve Ayak Terlemelerine Kesin ve Etkili Çözüm ! Ter Kokusundan ve Koltuk Altınızdaki Islak Görüntüden Kurtulmanızı Sağlar !
50.00 TL yerine sadece
39.00 TL
Bu ürünü bugüne kadar toplam 53 kişi satınaldı.
918 kişi bu ürünü inceledi.
  • ÜRÜN DETAYLARI
  • KARGO VE TESLİMAT
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • ÜRÜN YORUMLARI

Tereson Terlemeyi Önleyici Sprey

 

Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır..

Teresonun kullanımı çok kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.

Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kontrol altına alacaktır. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kontrol altına aldıgı gözlenmiştir.

Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır..

Teresonun ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu etkiler,kısa süre sürmekle birlikte bir süre sonra tamamen geçer.

Tereson özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.

Bileşimi: Aluminium chloride, Denature alcohol, Deiyonize su

 

Tereson ile deodorantın farkı nedir?

Deodorant deride oluşan bakterileri öldürerek ter kokusunu gidermeye çalışır, Tereson ise terlemeyi engelleyerek cildi kuru tutar.

 

Terlemeyi engellemek vücuda zararlımıdır?

Hayır, çünkü Tereson’u kullandığınız bölgeden çıkamayan ter vücudun başka bir bölgesinden çıkar ya da idrar yoluyla atılır.

 

Tereson ile birlikte başka bir deodorant kullanabilir miyim?

Evet, Tereson kokusuzdur, Teresondan sonra deodorant kullanılabilir.

 

Tereson hem erkekler hem de bayanlar kullanabilir mi?

Tereson erkekler ve bayanlar için üretilmiştir. Her iki cinsiyet de kullanabilir.

 

Kullanıldıktan sonra ne zaman netice alınıyor?

Tereson etkili bir ter önleyicidir Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır.

 

Tereson terlemeye kaç günde etki eder?

Tereson cilt yapısına bağlı olarak terlemeyi 3 veya 4 günde kontrol altına alır. Sonra bir daha terleme olmaması için sadece 10 günde 1 kez kullanırsınız. Zamanla bu süre uzar ve 25 günde 1 kez kullanmanız yeterli olur.

 

Yan etkileri var mıdır?

Tereson’un ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu da geçicidir. Kullanma talimatına uyulmalı ve çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır.

 

Tereson kaç ml lik şişelerde bulunur?

Tereson 50 ml’lik şişlerde satılmaktadır.

 

Bir şişe tereson ne kadar zaman yeterli olur?

Tereson uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür 4 ila 6 ay arasında kullanabilirsiniz. Kullanıma bağlı değişkenlik gösterebilir.

 

Tereson’u sitemizden kampanyalı fiyatıyla kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’daki seçkin eczanelerde ve Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Saat 16:30 öncesi alınan siparişler ekstra durumlar dışında aynı gün içerisinde Yurtiçi Kargo aracılığıyla tarafınıza kargolanmaktadır. Almış olduğunuz ürünün stoğunun tükenmiş olduğu durumlarda ürünün temini sağlanarak en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanmaktadır. Bu sürecin her aşamasında sitemize kayıtlı olan mail adresinize gönderilecek e-postalar ile bilgilendirilecek, üye adı ve şifreniz ile sitemize giriş yaparak siparişinizin durumunu takip edebileceksiniz.


Kargonuzu teslim alırken dikkat etmeniz gereken bir hususlar; Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz, kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacak ve yeni ürünleriniz tarafınıza gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden bitmedenalin.com sorumlu değildir.
Bankalar özel taksit seçenekleri :

taksit tutarıtoplam
221.06 TL42.12 TL
314.17 TL42.51 TL
67.35 TL44.07 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »