Kişisel Ürünler KATEGORİSİNE GERİ DÖN
%72 İNDİRİM

Bio Shoes Ayak Koku Giderici Toz

Ayak kokusuna elveda deyin! Kötü koku ve bakterileri 8 saatte yok eder ve etkisi tam 120 gün boyunca sürerken siz de kokusuz ayakların keyfini sürersiniz
35.00 TL yerine sadece
9.90 TL
Bu ürünü bugüne kadar toplam 18 kişi satınaldı.
945 kişi bu ürünü inceledi.
  • ÜRÜN DETAYLARI
  • KARGO VE TESLİMAT
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • ÜRÜN YORUMLARI

 


120 GÜN ETKİLİ BİO SHOES AYAK KOKU GİDERİCİ İLE AYAK KOKUSUNA SON!

Ayak Kokusunu Ortadan Kaldıran Bio Shoes Koku Giderici  Ürün Detayları

Ayak kokusu bayan olsun, erkek olsun birçok kişinin ortak sorunudur. En çok da yabancı bir yere gittiğinizde ayakkabınızı çıkarma korkusu duymanızı sağlar.

Temizliğinize ne kadar dikkat ederseniz edin gerek sağlık problemlerinizden, gerekse yanlış ayakkabı seçiminizden dolayı ayaklarınızın kokması oldukça doğaldır.

Bio Shoes; bakterilerin neden olduğu bu ayak kokusuna karşı en az 120 gün boyunca etkilidir. Terleme ve hava almasını da engellemediği için hiçbir yan etkisi yoktur. Güvenle kullanabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, 14-50 yaş arasındaki erkeklerin ise %70'i ayak kokusu sorunu yaşıyor. Bu istatistiksel değerler konunun ciddiyetini yeterince ortaya koyuyor.

Etrafınızda ayak kokunuzdan rahatsız olan insanlar arttıkça özgüven kaybı yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle bu ürünümüzü denememeniz için hiçbir neden yok.

Temizliğin bir bütün olduğuna inananlara özel bu ürünümüzle; kokusuz, mis gibi ayaklara kavuşmanız çok kolay. Ayakkabınızı her yerde güven içinde çıkarma keyfini kaçırmayın!   


 

Bio Shoes Ayak Koku Giderici Ürün Özellikleri

Bio Shoes bakterilerin ve kötü kokunun üstesinden gelir. 

Artık ayaklarınız en az 120 gün boyunca kokmayacak. 

Güvenle çorabınızı, ayakkabılarınızı veya terliklerinizi giyebilirsiniz.

Ayak kokusu, özgüven kaybı başta olmak üzere, çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. 

Özel olarak formüle edilmiş ürün olan Bio Shoes ile bu sorun tarihe karışıyor. 

Bio Shoes direk ayaklarınızdaki ve ayakkabılarınızdaki bakterileri hedef alır ve yok eder. 

Tek bir kullanım ile 120 gün etkisini gösteren Bio Shoes doğal terlemeyi ve ayağın hava almasını engellemez. Böylelikle sağlığa zarar vermez. 


Ayak Kokusu Neden Oluşur?

En başlıca nedeni hızla oluşan bakterilerdir.

Bakterilerin ayağa yapışması sonucunda gözenekler tıkanmakta ve normal ayak florasının bozulması sonucunda ayak kokusu yapan bakteriler gelişmektedir. 

Bu yüzden ayak kokusu kaçınılmaz bir son olmaktadır.

 


Ayak Kokusunu Ortadan Kaldıran Bio Shoes Koku Giderici  

Kullanım Şekli

Toz halindeki Bio Shoes'u ayakkabınıza dökün ve minimum 8 saat bu ayakkabılarınızı giyin. 

Bio Shoes dökülmüş ayakkabılarınıza birlikte çorap giyebilirsiniz. 

Bio Shoes'u döktüğünüz ayakkabıyı giymeden önce ayaklarınızı yıkamanıza gerek yoktur. 

Bio Shoes kötü koku ve bakterilerin üstesinden gelecektir. 

Süre dolduktan sonra ayaklarınızı bir kez yıkamanız önerilir. 

Ayaklarınız artık 120 gün boyunca kokmayacaktır.

 


Paket İçeriği

1 kutu Bio Shoes’da 4 paket bulunmaktadır.

Saat 16:30 öncesi alınan siparişler ekstra durumlar dışında aynı gün içerisinde Yurtiçi Kargo aracılığıyla tarafınıza kargolanmaktadır. Almış olduğunuz ürünün stoğunun tükenmiş olduğu durumlarda ürünün temini sağlanarak en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanmaktadır. Bu sürecin her aşamasında sitemize kayıtlı olan mail adresinize gönderilecek e-postalar ile bilgilendirilecek, üye adı ve şifreniz ile sitemize giriş yaparak siparişinizin durumunu takip edebileceksiniz.


Kargonuzu teslim alırken dikkat etmeniz gereken bir hususlar; Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz, kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacak ve yeni ürünleriniz tarafınıza gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden bitmedenalin.com sorumlu değildir.
Bankalar özel taksit seçenekleri :

taksit tutarıtoplam
25.35 TL10.69 TL
33.60 TL10.79 TL
61.86 TL11.19 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »